Crossmoor Magazine

Vier keer per jaar wordt het Crossmoor Magazine uitgegeven met achtergrondinformatie over de vereniging, verslagen van wedstrijden met foto’s van de winnaars, tips over het golfspel, toelichting op specifieke regeltechnische vragen. Het Magazine wordt toegestuurd aan de leden alsmede aan golfclubs in Nederland en aan de adverteerders in het blad.


Voor vragen en-of inlichtingen omtrent advertenties in het Crossmoor Magazine kunt contact opnemen met golfmagazine@golfclubcrossmoor.nl

Adverteerders Crossmoor Magazine

André Coolen Weert www.andrecoolen.nl
BatteryPackService www.batterypackservice.be
Bavaria www.bavaria.nl
Becs Computers BV www.becs.nl
Bretelli www.bretelli.nl
Buco Wooncentrum www.buco-wooncentrum.nl
Charlain Herenmode www.charlainherenmode.nl
Clement Metaal en Techniek www.clement-weert.nl
Crossmoor www.crossmoor.nl
Drukkerij Hub Tonnaer BV www.hub-tonnaer.nl
Eric Mertens Optiek www.ericmertensoptiek.nl
Hoeberechts Advocaten www.hoeberechts.nl
Kliniek Tobben www.kliniektobben.nl
Lako B.V. www.lakoelectroworld.nl
Le Type Damesmode www.letype.nl
LifeStyle Health & Prevention www.lshp-weert.nl
Meteor Golf www.meteorgolf.nl
PTC Peter Stultiens www.stuband.nl
Rabobank Weert en Cranendonck www.rabobank.nl/Weert
René Dwars Makelaardij www.renedwars.nl
Roost Olie www.roost.nl
Sama Media www.samamedia.nl
Schulpen Assurantie Adviseurs www.schulpen.nl
Snijders Baderie www.baderie.nl
Van Houtert Accountants
& Belastingadviseurs
www.vanhoutertthomassen.nl
Van Neerbos bouwmaterialen www.vanneerbos.nl
VDS Solar Systems www.vdssolarsystems.com
Verheggen Interieurs www.verheggen.nl
Wijnhandel Léon Colaris B.V. www.colaris.nl
Yourstore24 www.yourstore24.nl
Zuiderhuis/Isidorus www.zuiderhuis.nl